10 800 грн
Аквадистилятор Електричний з нержавіючої сталі (5 літрів) ДЕ-5 виробництва Данія
Опис:
Дистилятор електричний з нержавіючої сталі, застосовуються, для нагріву води (можливо з-під крану) і наступної дисциляции, електрикою. І навіть не треба і говорити про те, що може, м'яко кажучи, вживатися в лабораторіях, науково — дослідних інститутах, лікарнях та інших медичних установах. Всім відомо про те, що розмір лист. камери 5 л..
Родзинка Структури:
Дистилятор електричний ДЕ-5 з нержавіючої сталі також складається з:
– котла з нержавіючої сталі,
-конденсатора
-електричної установки.
Котел з нержавіючої сталі:
Зроблений з якісного, як ми висловлюємося, ідеального залізного листа засобом штампування і, як заведено висловлюватися, передовий зварювання. Уявіть собі один факт про те, що в процесі роботи може також покриватися відкладеннями солей (інкрустування). Само-собою зрозуміло, інкрустування у котлі можна видаляти, як заведено висловлюватися, кислотним або лужному речовиною.
Конденсатор
Ця одиниця виготовлена з, як більшість з нас звикло говорити, якісного ідеального, як заведено висловлюватися, залізного листа і якісної, як всі знають, ідеальної металевої труби. Було б погано, якби ми не відзначили те, що він має, як багато хто думає, передову конструкцію з високим коефіцієнтом корисної дії. Як би це було не дивно, але просто, вообщем то, демонтується для того, щоб зняти інкрустування.
Електрична установка
Містить в для себе датчик недоліку води і нагрівальні елементи. Треба сказати, що функція датчика також полягає в подальшому, при відсутності (нестачі) води в котлі він автоматом, стало бути, припиняє нагрів і подає попереджувальні сигнали (світло, звук).
Впровадження:
1) З'єднайте кабель аквадистиллятора з Вашим розподільним щитком (рис1).
2) З'єднайте заземлюючий провід з заземленням (якщо у Вас заземлення не поєднане з розеткою).
3) З'єднайте, як багато хто думає, водну вхідну трубу з джерелом води.
4) Закрийте, як заведено, випускний кран
5) Відкрийте впускний кран. Як би це було не дивно, але вода надійде через датчик недоліку води в котел.
6) Увімкніть вимикач. Як би це було не дивно, але засвічується контрольна лампа «напруга» («POWER») і «нагрівання» («HEAT»). Треба сказати те, що при всьому цьому вода в котлі, зрештою, починає грітися.
7) Якщо рівень води не достатній, звучить гудок і так сказати горить сигнальна лампа «нестачі води» («LAKWATER»). Не для кого не секрет те, що при всьому цьому, контрольна лампа «нагрів» («HEAT») вимикається і нагрівання також припиняється.
8) Коли вода в котлі починає нарешті кипіти, з допомогою крана контролю вживання води 8 (рис.2) відрегулюйте кількість води, що надходила.
9) Кількість споживаної води можна регулювати за допомогою покажчика температури. І дійсно, потрібно знайти температуру води, що витікає з отвору 11 (рис.2). Зверніть увагу на те, що при температурі води 80 градусів за Цельсієм досягається як би найбільша продуктивність (5, 10, 20 л. дистиляту в годину). Можливо і те, що при найменшій температурі води, що витікає з отвору 11 (рис.2), Ви будете, нарешті, отримувати найменшу кількість дистиляту.