Ціну уточнюйте
Ортопедичний пристрій 2MOTOmed Gracile 12 (комплектація для реабілітації ніг і рук) 2MOTOmed Gracile 12
Унікальна система МОТОmed терапії спеціально розроблена для потреб дітей
Спеціально для дітей з ДЦП, вродженою або перинатальною патологією нервово-м'язової системи, м'язовими захворюваннями та ін. Важливою особливістю даної конструкції є мала відстань між педалями (12 см) і регулювання висоти педальній осі. Завдяки цьому, навіть маленькі діти без проблем можуть тренуватися на тренажері МОТОмед gracile12.
Використання тренажерів Моtomed в реабілітаційних центрах, клініках або дому дозволяє:
Стати рухливі, зменшити спастіку, відчути безболісні ноги, поліпшити ходьбу, самопочуття, зменшити потребу сторонньої допомоги, зберегти незалежність...
Тренажер MOTOmed оснащений великим дисплеєм (11,3 x 8,4 см), літери та малюнки добре видно Функціональні кнопки великі і добре відчуваються. Поряд з автоматичним обслуговуванням, самообслуговування з боку користувача оптимально підтримується програмами. На моніторі чергується різна цікава інформація про тренування, причому дані про активної і пасивної тренуванні показуються окремо. Використання тренажерів Моtomed в реабілітаційних центрах, клініках або дому дозволяє:
Замітка: Як тільки ви знову натиснете на кнопку, обертання утримувачів для ніг припиниться.
Симетрична тренування
Функція Симетрична тренування може бути корисною для цілих терапевтичних груп. Під час активного тренування з власною силою на екрані у формі діаграми, показуючи зусилля кожної сторони. При рівних зусиллях сторін, стовпчик повинен бути посередині діаграми.
Регулярна тренування з MOTOmed не тільки дозволяє досягти найкращих результатів. Це також вкладення коштів у себе» в найкоротший час, і ті вигоди, які Ви отримуєте для самого себе.
Навпроти Ви можете бачити деякі приклади тренування при наявності зворотного зв'язку, який забезпечує MOTOmed. Екран дозволяє побачити результати тренування як у вигляді окремих параметрів, з'являються один за одним, так і всі результати в цілому після тренування:
Дані тренування по закінченні тренування: час тренування, пройдений шлях, зміна м'язового тонусу, дані симетричної тренування, виконана робота (ккал або кДж) інтенсифікуються на екрані після закінчення тренування.
Терапевтичні можливості
Пасивна тренування з допомогою мотора В даному випадку мотор сам буде здійснювати рухи ніг. Така гімнастика дуже корисна при спастичних паралічах і при підготовці до лікувальних процедур. Ноги при цьому розслабляться, нормалізується м'язовий тонус.
Підтримувана мотором активна сервотреніровка Завдяки вбудованій функції «сервотреніровка» самостійно тренуватися можуть навіть фізично ослаблені хворі (при підтримці з боку двигуна). Пацієнти використовують наявну в них силу і з допомогою мотора і спеціальних програм у багатьох випадках досягають прискореного обертання педалей. Це дозволяє почати активну тренування навіть з дуже низькими вихідними можливостями і підвищувати їх в процесі реабілітації.
При тренуванні пацієнт обертає педалі за рахунок власних зусиль, долаючи при цьому силу опору педалей.
Ця сила опору тонко регулюється. Власну енергію (у ватах), вкладену в тренування, можна побачити на моніторі. Перед, під час і після активного тренування можна робити пасивно-тренувальні проміжки. Такі паузи дуже корисні для зігрівання і розслаблення мускулатури.
Терапевтичні цілі
Приємне розслаблення мускулатури при настала спастіке і загальної скутості. Виявити залишкові сили Залишкові сили, які або приховані або недостатні для самостійних рухів, можна виявити і використовувати. Зменшити негативні наслідки, що виникли із-за малорухомості (недостатності рухів) як, наприклад, туго рухливість суглобів, порушення кровообігу, м'язові контрактури, крихкість кісток (остеопороз), проблеми травлення, набряки ніг, ослаблення серцевої діяльності, порушення обміну речовин. При щоденних тренуваннях можна в багатьох випадках відмовитися від тривалих, неприємних і дорогих методів лікування з приводу зазначених проблем. Поліпшити ходьбу, Зберегти і поліпшити необхідне для ходьби фізичний стан (м'язова сила і витривалість) і координацію рухів. Зменшити спастіку. Відновити уверецьюсть в ходьбі і поліпшити ходу. Поліпшити настрій і самопочуття, Постійні рухи. Самому що-небудь робити для себе. Це позитивно впливає на настрій і самопочуття.