22 895 ₴
Инфузионный насос Heaco IPA112
Предназначен для автоматизированного и регулируемого введения медикаментов пациентам. Разработан для использования в медицинских учреждениях или подразделениях здравоохранения.
Особенности:
Дополнительные характеристики:
Давление окклюзии:
Видимые и звуковые сигналы тревоги:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heaco |
| Пользовательские характеристики | |
| Виявлення повітря в лінії | ультразвукова хвиля |
| Внутрішня батарея | літієва батарея, 11,1 В/2000 мАг, більше 4 годин автономної роботи |
| Додаткова функція | швидка допомога постійного струму: 12 В |
| Діапазон крапель | 1-400 крапель/хв, крок за 1 краплею |
| Діапазон об'ємів | 1-9999 мл |
| Діапазон швидкості потоку | 0,1-1200 мл/год |
| Питание | AC: 100V-240V 50Hz/60Hz |
| Загальний об’єм інфузії | 0-9999 мл |
| Классификация | клас I, тип CF, IPX4 |
| Об’єм одного болюсу | 1,0–10 мл, регульований, за замовчуванням 3 мл |
| Попереднє налаштування часу | від 00:01 до 99:59 (години: хвилини) |
| Принцип інфузії | перистальтичний насос |
| Режими налаштування інфузії | швидкість, швидкість-час, швидкість-об'єм, час-об'єм, крапля-об'єм, крапля-час, маса тіла |
| Розміри | 13 x 17,5 x 23 см |
| Потребляемая мощность | 30 ВА Вт |
| Точность | ±5% |
| Швидкість очищення/болюсу | 1-1200 мл/год, за замовчуванням 800 мл/год, крок по 1 мл/год |