

8 600 ₴
Столик пеленальний медичний АТОН СП-П з полицею призначений для розміщення новонародженого під час оглядів, сповивань та проведення інших процедур.
Область застосування – перинатальні центри, пологові будинки, неонатологічні відділення клінік та лікарень.
Столик пеленальний складається з металевого каркаса з розташованою на висоті 340 мм полицею розміром 950х420 мм, стільниці з полістиролу та еластичного матрацика в медичній клейонці.
| Матеріал | сталь з полімерним покриттям |
| полістирол | |
| Габаритні розміри | 950х750х925 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Атон |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 925 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал полиці | метал |